Софистицирани Philips мултистајлери за мажите со изграден стил    

Средената и стилизирана коса е одлика на мажите со изграден стил. За голем дел од мажите, индивидуалноста при изборот на стилот на фризурата е многу важна и се трудат секојдневно на косата да ѝ дадат личен печат. Токму тоа го овозможуваат Philips мултистајлерите, софистицирани апарати за средување и стилизирање на косата кои овозможуваат да имате нов изглед секој ден од неделата.

Philips мултистајлерите имаат двапати повеќе сечила од обичните апарати за стилизирање со што овозможуваат максимална прецизност при средувањето на косата. Дополнително, гумената нелизгачка рачка ја подобрува удобноста и нуди апсолутна контрола врз целиот процес. Софистицираните Philips мултистајлери се совршено решение и за мажите со многу густа коса. Прецизните челични сечила обезбедуваат чисти, прави линии и овозможуваат рамномерно потстрижување. Овие мултистајлери се дизајнирани да останат остри како првиот ден.

Совршеноста на Philips мултистајлерите сега ви е на дофат на дланката со дополнителен промотивен попуст од 15% во сите продажни салони на „Нептун“. Повеќе информации за достапните модели и нивните карактеристики ќе најдете ТУКА

– комерцијална објава-

 

 

 

 

 

 

Можеби ќе ве интересира
Close
Back to top button
Close