(Видео) „Бистроока“ Саботажа

„Бистроока Саботажа“, емитувана на 26 февруари 2021 година (петок) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“.

 

автор: Среќко Поповски

монтажа: Коста А.

Можеби ќе ве интересира
Close
Back to top button
Close