(Видео) Максим Димитриевски прогласи победа во Куманово

 

Независниот кандидат за градоначалник на Куманово, Максим Димитриевски, прогласи победа. Актуелниот градоначалник Димитривески на својот фејсбук-профил објави видео од штабот во кој веќе се слави.

Можеби ќе ве интересира
Close
Back to top button
Close