(ВИДЕО) СДСМ со нови докази тврди дека и членови на семејството на Арсовска имаат бугарски лични документи

Социјалдекратите објавија дека и други членови на семејството на Данела Арсовска, кандидат за градоначалник на Скопје имаат бугарско државјанство.

Целата прес конференција погледнете ја во продолжение:

 

 

Back to top button
Close