Бидете подготвени за лето со Samsung и Sport Vision

Processed with VSCO with preset

За да го дочекаме летото подготвени за нови авантури, со врвни уреди и спортска опрема, Samsung одлучи да ги изненади корисниците со посебна понуда, која трае од 8. до 28. јуни 2020. Со купување на еден од популарните Samsung Galaxy уреди S20, S20+, S20 Ultra, Note 10, Note 10+ или Z Flip можно е да остварите попусти и до 7.500 МКД за производи во продавниците на Sport Vision, Buzz, KIDS, Sport Reality, Sport Vision или Nike SHOP.

Приликата за поповолно купување на квалитетно спортско парче или обувки во наведените продавници ќе ја имаат и сите оние кои ќе се одлучат за еден од следните Samsung Galaxy модели – S10 Lite, N10 Lite, S10, S10+, S10e, A71, A51 или A41, затоа што со купувањето на еден од наведените паметни телефони ќе заштедат до 2.500 МКД.

Samsung на пазарот се препознава по премиум уредите кои се одликуваат со врвна технологија, напредни камери и најдобри екрани. Сега, можете да ја искористите оваа единствена прилика, да купите нов телефон и истовремено да го дочекате летото подготвени за секоја авантура во нова спортска облека. Со цел да го остварите правото на попуст, по преземање на  купениот Galaxy модел, потребно е да се регистрирате на следниот линк samsungisportvisionleto.mk. Регистрацијата е можно да се изврши најдоцна до 05.07.2020. Купувањето во Buzz, KIDS, Sport Reality, Sport Vision и Nike SHOP продавниците, како и преку web shop-от на www.sportvision.mk потребно е да се изврши во периодот од 23 јуни до 20 август 2020. Крајниот датум за испраќање на код за попуст е 20 јули 2020. Целосните услови на промоцијата можете да ги пронајдете на следниот линк.

комерцијална објава

Back to top button
Close