Антистрес дружба на министри на ДУИ. Во канцеларијата на Груби играа фудбал и се сликаа

Артан Груби на својот официјален фејсбук профил објави фотографии од министрите на ДУИ како играат фудбал во канцеларија.

Back to top button
Close