Уапсен Р.К.(22) од Скопје

На 07.06.2021 во 11.50 часот на подрачје на Шуто Оризари, од полициски службеници од СВР Скопје е лишен од слобода Р.К.(22) од Скопје бидејќи кај него била пронајдена марихуана. По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Back to top button
Close